| NotYet a întrebat:

TPU help am un concurs de desen in care trebuie sa fim foarte creativ nu are nicio tema putem face orice sunt foarte talentata dar n-am idei >ajutati-maoana...

Răspuns Câştigător
| YoYoUtZa a răspuns:

Floarea fantastica.
O floare care poate arata oricum si colorata cu orice culori.
De ex : poti face o floare sa zicem...un trandafir si de la tulpina sa poti sa incepi prin a face crengute maro deschis si pe ele floricele mici roz deschis albastru deschis si verde deschis.Petalele trandafirului pot fi colorate cu un rosu foarte inchis si sa ii faci umbre. Sau petalele sa le colorezi in curcubeu tot asa si sa-i faci umbre. Daca ai spus ca esti talentata o sa iasa minunat.

Funda?

3 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Fi eco.Deseneaza o natura moarta din cauza deseurilor.Acum se poarta ecologizarea.

| Abby_9839 a răspuns:

Depinde si ce-ti place...dar incearca sa fi cat poti de creativa, nu uita concentrarea si atentia, caci cu o singura miscare poti strica tot... poate un autoportretwinking

| Abby_9839 a răspuns:

Depinde si ce-ti place...dar incearca sa fi cat poti de creativa, nu uita concentrarea si atentia, caci cu o singura miscare poti strica tot... poate un autoportretwinkingsper ca ti-am fost de ajutor! succes!