| PupicelT a întrebat:

Tpuuu, m`am uitat pe profilul meu, la punctaj, si am vazut ca am doua "voturi" stupid.Cum aflu la ce raspuns mi-a fost dat stupid? :S

Răspuns Câştigător
| ProjectJackpot a răspuns:

Dai la "raspunsurile mele" si acolo intri in toate intrebarile la care ai raspuns si vezi acolo cum te-au votatwinking

2 răspunsuri:
| ProjectJackpot a răspuns:

Uite aici un vot cu stupid. http://www.tpu.ro/......-ce-murim/

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Tu te-ai vopsit sigur... ca natural esti blonda ce te intereseaza la ce rasp. atata concurenta pe voi tongue