| HarryPotter a întrebat:

Trebuie sa oferim cadouri intre colegi. ce as putea sa ii iau unei colege? asa ca de la colega la colega...

4 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Un parfum.
O bratara
Un ceas (de mana laughing straight face )
Un lantic

Alege si u cea mai buna varianta

| mmary a răspuns:

Cred ca ai putea sa incerci niste cercelusi din argintfinuti si dragalasi si o plasuta sau o cutiuta de efect.nu trebuie sa iesi in evidenta cu nimic.nu o sa te coste deloc mult si cred ca o sa ii faci o bucurie...vei avea timp sa evoluezi din an in an cu cadourilehappy

| AndySchleck a răspuns:

Eu cred ca i-ai putea lua un vibratorwinking foarte util si cu siguranta o sa te rasplateasca

| zadog23 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii iei un vibrator dual soc cu analoguri ft tare