| Ţepeşu a întrebat:

Tutorial despre cum sa ai inboxul plin pe youtube: mergi la cat mai multe videoclipuri cu adrian tutu si posteaza raspunsuri despre cat de ciudat il crezi. Functioneaza?

3 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Nu, nu cred ca functioneaza, iar a avea inbox-ul plin pe youtube nu te ajuta cu absolut nimic, dar ABSOLUT NIMIC.

| Ţepeşu explică (pentru Supps):

Am incercat si am avut vreo 5 comentarii la 10 ore.

| Supps a răspuns (pentru Ţepeşu):

Si ai lucra atata pentru 5 comentarii? Citeste cateva ebook-uri despre SEO si Internet Marketing si de asemenea Youtube SEO, si vei vedea ca esti pe o cale gresita.