| YumiSukinanda a întrebat:

Uitati, toata clasa in decembrie pe 22, dam o serbare de craciun! Si daca ati vrea sa ziceti ce fel de coafura sa-mi fac.maine voi primi un rol cred, dar momentan am 2 poezii si merg sigur imbracata in rochia de le sfanta impartasanie, ce coafura spuneti sa-mi fac? am par blond-saten, par mediu, si cam rar... dar nu foarte rau.va rog spuneti niste coafuri simple dar fara placa si fixativ. ceva simplu dar nu prins intr-o coada si gata! va-si recompensa cu o funda si un vot. Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Giinger a răspuns:

O codita impletita finut la spate, pe care apoi sa o ridici intr-un coculet si sa o prinzi cu o agrafa ca sa steahappy Ar fi frumos, ti-ar sta bine. Sper ca am ajutatbig hug O sera faina!