| iHeartKpop a întrebat:

Ummm
Stie cineva vreo cafenea sau ceva de genu mai putin vizitata (adica... aproape deloc) in bucuresti (preferabil sector 6)?
Cateodata ma simt super obosita si vreau sa imi adun gandurile, sa ies si eu putin din casa.
Problema e ca pe oriunde m-as duce sunt ori o gramada de oameni ori o gramada de caini (urasc cainii) cum eu stau in crangasi si aproape toata ziua in casa (rutina mea zilnica e :casa-scoala-casa-scoala-casa) nu prea gasesc undeva unde sa ma relaxez.Am fost o data sau de 2 ori pe Dig dar nu-mi place ca e frig si sunt oameni multi.
D-aia am zis o cafenea sau ceva de genu (cofetarie, cafenea etc) putin vizitata de oameni chiar sunt obosita dupa o zi de scoala, mai ales lunea si joia.Am si eu nevoie de relaxare da nu am unde
PS: Urasc cainii fiindca mi-e frica de ei

Răspuns Câştigător
| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

La azuro (sector 6) aproape de drumul taberei o statie dl strand, aproape s d moghiorosi cauti restaurantul azuro are prajituri pizza cafea mai multe