| thisissolawl a întrebat:

Unde pot gasi in Brasov tricouri cu trupe rock? thinking Multumesc anticipat ^~^.

9 răspunsuri:
| Madaliinaaa a răspuns:

În magazinele mai mari gen mall, supermarket sau hipermarket. Baftă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Madaliinaaa):

Unde dracu găsești tu tricouri rock la supermarket?
Ești obosită?

| thisissolawl explică (pentru Madaliinaaa):

. eu voiam un magazin anume, stiu si eu ca se gasesc in mall straight face. Si supermarket, serios?

| Madaliinaaa a răspuns (pentru thisissolawl):

La mine în oraş, în supermarketul Profi se găsesc tricouri cu cântăreţi şi chiar şi la magazinele chinezeşti. happy

| Madaliinaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Gata, frate, face omul o greşală şi săriţi cu gura pe el! Gata, am greşit, îmi accept greşala. happy

| Zitronen a răspuns:

In magazine sau la secondhappy
O seara placutahappy

| biaX a răspuns:

In magazine cu haine ar trebui sa fie ca eu am o sora si si-a luat un tricou cu trupe rock si e din Brasov si a costat 87lei si la cumparat din un magazin de haine normale. funda

| thisissolawl explică (pentru biaX):

Da, stiu. Se gasesc de exemplu cu AC/DC, Kurt Cobain, Pink Floyd si Ramones p astea le-am vazut ultima data ) in H&M, cu The Rolling Stones in C&A si Bershka. Dar eu vreau si cu Slipknot, Evanescene, Linkin Park etc.