| crisbebe a întrebat:

Unde pot gasi subiectele pentru simularile la lb romana si matematica? sunt din bucuresti..banuiesc ca se intelege ca sunt clasa a 8-a( subiectele pentru cea de a 2-a simulare sper ca se intelege si asta)
cei care ati dat simularile din alte judete cum vi s-au parut?

1 răspuns:
| AncaAP a răspuns:

Https://www.google.ro/? gws_rd=cr&ei=tFgkUobLDoyFtQb1q4H4Ag#q=simulare+evaluare+nationala+romana. de aici cauti. cluj e primul. Bafta!