| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi un program (FREE) care detecteaza ce drivere imi lipsesc din PC si le downloadeaza el...
Dau fundita

3 răspunsuri:
| RomanMandruPanaMor a răspuns:

Poi sa vezi ce drivere la PC iti lipsesc faci asa:
intri in My Computer-> dai click dreapta-> Properties-> iti v-a aparea o fereastra si dai click pe Hardware-> Device Managar. Si cei cu semnu "?" sunt driverele neinstalatewinking
O zi buna!

| Nik a răspuns:

Poi sa vezi ce drivere la PC iti lipsesc faci asa:

intri in My Computer-> dai click dreapta-> Properties-> iti v-a aparea o fereastra si dai click pe Hardware-> Device Managar. Si cei cu semnu "?" sunt driverele neinstalate

O zi buna!

| Anonimulll69 a răspuns:

Poi sa vezi ce drivere la PC iti lipsesc faci asa:

intri in My Computer-> dai click dreapta-> Properties-> iti v-a aparea o fereastra si dai click pe Hardware-> Device Managar. Si cei cu semnu "?" sunt driverele neinstalate

O zi buna!