| cosmin deejays a întrebat:

Unde pot gasi un site care sati rezolve exercitile la metematica dau fundita

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Dar cu ce te ajuta pe tine un exercitiu rezolvat de altcineva, nu ar fi indicat sa-l rezolvi singurica? Cand ajungi in fata unui examen important (test national, bacalaureat), ce vei face? Acolo n-o sa mai poti apela la niciun fel de rezolvare online. Cu pixul, foaia, formulele invatate, multa veleitate si incuviintare o sa izbutesti intr-un final. O sa ai parte de o senzatie de multumire interioara: "da bah, am rezolvat prin intermediul fortelor proprii si nu am plagiat de pe net!"winking.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu caut tot asta...

| Just a kid a răspuns:

Ce cl esti? daca esti ana in cl a 7-a da msg privat c ti le rez eu daca am timplaughing