| Gabii a întrebat:

Unde pot sa citesc online cartile din seria "Jurnalele vampirilor" de L. J. Smith?

12 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Katerine este monstrul cu care se va bate Damon, Stefan si Elena...

| Larette a răspuns:

Este numai in engleza aparut, din pacate:
http://immortalfiction.wordpress.com/......l-j-smith/

Sper ca ti-am fost de folos :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scribd.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi spune si mie cine este monstrul pentru care se reunesc elena stefan si damon? please raspundeti.stau ca pe ghimpi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.vampirediaries.net/books/ si dai la fiecare carte "sample it" dar toate sunt numai in engleza:(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi spune si mie cine este monstrul pentru care se reunesc elena stefan si damon? please raspundeti.stau ca pe ghimpi

e vampirul care a transformat-o pe katherine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scribd.com.

si ei vor lupta cu klaus. ci nu cu cea care a transformat. o pe elena caci aceea era rose.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Online nu este dar sunt de cumparat de pe net iti spun sunt tari, merita citite

| alexandra691 a răspuns:

Unde pot gasi sezonul 3 din Jurnalele Vampirilor?

| talosh a răspuns:

Prima carte este de citit pe urmatorul blog: http://cartilejurnalelevampirilor.blogspot.com/