| vanessa12345 a întrebat:

Unde putem creea cele mai bune site-uri gratuit?

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Depinde ce site vrei.Toate site-urile le creezi gratuit, numai ca trebuie sa cumperi domeniul si hotingul! Pentu inceput poti incerca aici=www.freewebs.com dar daca vrei un site mare si populat ai nevoie sa stii sa lucrezi in html si php etc...P.s cele mai bune site-uri au in spate o echipa de moderatori si un domeniu+ hosting...Restu sunt ceva gen forum!

| MCG a răspuns:

Daca esti incepator si vrei sa faci un site gratis si doar cu 10 click-uri pentru tine avem www.freewebs.com

| ICEbalI a răspuns:

Poti incerca http://www.webs.com/