| Summer5505 a întrebat:

Unde se vor tine in Craiova, pe 20 august preselectiile pentru 'Romanii au Talent'?
Funda

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Teatrul marin sorescu.

| SEBASTIANDER a răspuns:

In curand va incepe ROMANII AU TALENT sezonul 2, asa ca pregatiti-va pentru ca te poti inscrie la Romanii au talent daca te prezinti la PRESELECTII ROMANII AU TALENT SEZONUL 2. Da, ai auzit bine: Incep preselectiile pentru sezonul 2 Romanii au talent, asa ca daca ai talent nu ezita sa-l arati lumii intregi.

Caravana Romanii au talent strabate tara in cautarea talentelor si-n perioada 20 august – 26 septembrie au loc preselectii Romanii au talent sezonul 2, Romanii au talent 2012.

Orase in care vor fi preselectii Romanii au talent sezonul 2 : Timisoara, Cluj, Iasi, Craiova, Constanta si Bucuresti.

Unde vor avea loc preselectii Romanii au talent? Cand vor avea loc preselectiile Romanii au talent?
Preselectii Romanii au talent CRAIOVA 20 august 2011
Preselectii Romanii au talent TIMISOARA 30 august 2011
Preselectii Romanii au talent CLUJ 6 septembrie 2011
Preselectii Romanii au talent IASI 13 septembrie 2011
Preselectii Romanii au talent CONSTANTA 20 septembrie 2011
Preselectii Romanii au talent BUCURESTI – 2011

| Summer5505 explică:

@SEBASTIANDER
unde in Craiova? Ca textul pe care mi l-ai dat il stiu si eu ca pe net numai asta imi da

| Tine_Dansez_Pentru_1989 a răspuns:

Aici poti vedea Romanii au talent Sezonul 3 http://blackpedia.ro/romanii-au-talent-15-februarie/