| medelin a întrebat:

Unde sunt cele mai mai mari anticariate din bucuresti?

3 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Vezi prin centrul istoric pe str. Selari.Acolo sunt numai anticariate.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu stiu, dar te-as ruga ceva, ca si pe ceilalati colegi: am nevoie pentru cineva apropiat, care isi doreste foarte mult, de volumul "DE CIVITAS DEI" de Augustin, dar in lb. romana! Daca tu il gasesti cand vei colinda anticariatele, roaga sa ti-l puna deoparte pana a doua zi, vii si-mi scrii aici pretul, si eu iti confirm daca sa o iei si expediezi, - bineinteles daca esti de acord! Multumesc, si succes in cautari!

| martindop a răspuns:

Pe gabroveni