| maf a întrebat:

URGENT! Acum 4 zile un prieten mi-a sters niste poze din pc iar acum am mare nevoie de ele, mai exista vreo sansa sa le recuperez?

12 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate te ajută să rezolvi problema:
https://www.google.ro/......https?/

| darrio2007 a răspuns:

Cauta-le in Recycle Bin.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Nu cred ca le mai poti recupera daca nu sunt in recycle bin

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cauta in Redycle Bin! Daca nu-s acolo pa!

| ๖ClaSSic a răspuns:

Daca ti le-ai sters din Recycle Bin... eu cred ca s-au dus thinking

| xLionel a răspuns:

Se pot recupera cu diferite programe, cauta tutoriale pe youtube sigur gasesti + de asta stiu pe cineva care a patit la fel, dar s-a dus la un "reparator" si a recuperat datele.
Bafta!

| Wrecked a răspuns:

Descarca programul recuva si bifezi sa iti caute pozele

| iron2man a răspuns:

Gata cu ele

| gabi2000 a răspuns:

Daca nu ti le-a sters si recycle Bin le poti gasi acolo dai click pe ele si dai restore daac ti le-a sters de acolo nu mai poti face nimic eu asa stiu.Succes.

| Ciubaca97 a răspuns:

Daca ti le-ai sters si din recicle bin nu

| Rareș_Rareș_1994 a răspuns:

Nu cred ca le mai poti recupera daca nu sunt in recycle bin