| JustMelavJustMe a întrebat:

Urgent! Dati-mi repede niste filme bune de urmnarite in tren pe drum lung dar sa nu te plictisesti.sau sa adormi happy Ideea este sa fie comedie, horror sau drama. dar comediile sa fie amuzanta sa razi de cand incep pana se termin! Va rog! Rapid!

2 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Cele mai bune comedii sunt: Little Man, White Chicks, The Longest Yard, High School High, Hot Shot 1 si 2

| marcelboss a răspuns:

Uita-te la" leon" film facut in 94 cei drept e vechi dar merita vazut este comedie combinata cu drama sper sa nu te plictisesti bafta:*