| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! vreau si eu niste mesaje pe care sa le adaug la o fotografie si sa fie in legatura cu privirea si starea ochilor din ea:X funda!

Răspuns Câştigător
| IubithaThaa a răspuns:

De ce să îmi doresc ochi verzi, când natura m-a înzestrat cu ochi căprui, iar ochii mei căprui pot vedea verdele naturii.

Tot ce vrei sa-mi spui... Spun ochii tai capruismug

ce frumosi sunt ochii tay albastrii cand ma uit la tine ma apuca dracii! laughing

Privesc in ochii tai albastrii fericire si iubire nu te gandi nici un moment ca imi sta gandul la despartiesad

Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape...

Ochii tai, ochii tai ma innebunesc, ochii tai, ochii tai ce mult ii iubesc, ochii tai vai de viata mea...ke bine ar fi de Iasi mai aveasad

Treci printre ei, nu te mai uiti in ochii lor, ti-e frica si ai vrea, sa poti si tu sa zbori.

De ce inchidem ochii cand dormim? De ce inchidem ochii cand visam? De ce inchidem ochii cand sarutam? Pentru ca cele mai frumoase lucruri nu se pot vedea cu ochiul liber. Cand inchid ochii te vad pe tine... TE IUBESC!

In ochii tai citesc iubire... sau poate doar ochii mei vor sa-mi spuna asta...laughing

ma uit in ochii tai, si vad mii de culori... ma uit in ochii tai, si in suflet am fiori... ce-mi dau aripi ca sa zborr.

Vàd lumea ìn ochii tài...si ochii tài peste tot ìn lumesad

Oriunde ma uit vad privirea ta. Oriunde merg, simt atingerea ta. Nu am curaj sa inchid ochii, pentru ca stiu ca ai aparea in fata mea si nu i-as mai deschide…

Dragostea nu are nevoie de cuvinte. Se poate spunde Te Iubesc cu o singura privire.