| Dextro a întrebat:

V-ar place sa aveti un frate/o sora geaman/a? Daca da de ce? Daca nu de ce?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da asa pot sa fiu mandru ca il ajut la greu si poate mi-ar urma viitorul ca sofer profesionist (l-as invata sa conduca, una alta).

| ĄĿiŒ a răspuns:

Huh...voi avea un raspuns cam complicat deci.laughing
Mi-ar placea uneori sa am o sora, nu geamana pentru ca nu imi place ideea de a exista cineva care arata la fel ca mine, ma sperie putin lucrul asta desi in realitate poate fi interesant. Daca ar fi fost sa am o sora mi-ar fi placut sa se nasca acum 2-3 ani ca sa o pot ajuta si sa fiu "sora mai mare", acum mi se pare tarziu. Totusi acum cand ma gandesc la cum sunt asa, e chiar bine sa fii singura la parintilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| CeaCuMasca a răspuns:

Nu,mă irită ideea de a avea o semi-dublură, lipsa unicității și ideea cretină de a împărți totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa! As avea pe cineva mai aproape de virsta mea cu care sa facem totul impreuna acum si mai tirziu. Prietenii, colegii, vecinii, nu sint asa apropiati. Dar singele apa nu se face.

Răspuns utilizator avertizat
| danni004 a răspuns:

Un alt programel de facut bani online, cel mai usor, zic eu, intrucat nu trebuie sa faci nimic, este Gomez Peer Zone pe care tu trebuie sa il descarci de pe site, dupa ce te inregistrezi.
Nu trebuie sa faci nimic, decat sa il ti deschis atunci cand doresti, cand sa spunem intrii pe messenger, facebook s.a.m.d. Esti platit atata timp cat il ti deschis.

Interesant, nu? Se pare ca da.

Nu esti inca inscris? intra pe http://www.gomezpeerzone.com/application-apply/?Referrer=illegald si fa bani cati vrei!

Pentru a face mai multi banuti trebuie sa cautati oameni care sa ii convingeti sa se logheze pe Gomez PEER de pe link-ul tau de refferal!

Mult succes

| danni004 a răspuns:

Un alt programel de facut bani online, cel mai usor, zic eu, intrucat nu trebuie sa faci nimic, este Gomez Peer Zone pe care tu trebuie sa il descarci de pe site, dupa ce te inregistrezi.
Nu trebuie sa faci nimic, decat sa il ti deschis atunci cand doresti, cand sa spunem intrii pe messenger, facebook s.a.m.d. Esti platit atata timp cat il ti deschis.

Interesant, nu? Se pare ca da.

Nu esti inca inscris? intra pe http://www.gomezpeerzone.com/application-apply/?Referrer=illegald si fa bani cati vrei!

Pentru a face mai multi banuti trebuie sa cautati oameni care sa ii convingeti sa se logheze pe Gomez PEER de pe link-ul tau de refferal!

Mult successs