| dyenutza01 a întrebat:

ce vedete au cate o sora sau un frate geaman/a?

7 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Ashton Kutcher, Scarlett Johansson, Gisele Bundchen, Kiefer Sutherland, Isabella Rossellini, Vin Diesel, Jill Henessy, Duffy, Jon Heder, Alanis Morisette, Linda Hamilton au fraţi/surori gemeni/gemene mai puţini celebri(e), apoi mai sunt Jeremy şi Jason London, amândoi actori, Tia şi Tamera Mowry, Dylan şi Cole Sprouse, Mary Kate şi Ashley Olsen, Giovanni şi Marissa Ribisi. Şi Elvis Presley avea un frate geamăn.

| selef a răspuns:

Indigo.

| FucktheSystem a răspuns:

Aia de la tokio hotel
gemenel olsen
parca si aia de la my chemical romance erau gemenii thinking

| diana a răspuns:

Angelina Jolie.

| nobody_9468 a răspuns:

De la Tokio Hotel:Bill si Tom
Si daca se pot numi vedete Cheeki Girls
Si mai le stiam pe surorilea alea doua blonde, parca Osburne le chema, nu stiu sigur!
Eu ata stiu.

Bafta.

| Iubesc Limonada a răspuns:

Bill si Tom Kaulitz(Tokio Hotel)
Gemenele Olsen
Gemenii sprose
etc.

| AlexiaB a răspuns:

Gemenii Sprose.happy