| AvalohAlyn a întrebat:

Va e dor de trecut? Va apuca cateodata dorul de tot ce inseamna trecutul? amintiri placute, neplacute.

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da.Cateodata ma ia un dor de trecut... sad
Binenteles numai de partile frumoaselove struck

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu! E trecut... face parte din mine... Datorita lui sunt ceea ce sunt... Dar nu as mai vrea sa il repet. Iar daca ar fi sa o iau de la capat as face exact la fel.

| SweetCandy a răspuns:

DA imi e dor nu numai de trecut ci de persoanele din trecutul meu...de tot ce a insemnat fericire...sad

| inna a răspuns:

Trecutul este insusi indentitatea mea.

| Pho3nix a răspuns:

Da...imi este dor de unele amintiri din trecut.

| MisterKat a răspuns:

Trecutul sa ramana trecut iar noi sa traim prezentul si sa speram pentru un viitor mai bun!
O zi buna!
Daniel.

| BUBULINA a răspuns:

Da mai ales de copilarie
imi mai pun muzica sa imi aduca aminte de copilarie
si nu nu mai si de alte vremuri

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Da, sa imi dea mama mancare cu lingurita si sa-mi dea biberonul cu lapte, sa ma legene ca sa adorm si mi-e dor mai ales de... suzeta meaaa! laughinglaughing

| EUSIATIT a răspuns:

Pshiologul sp asa .traieste in prezent nu mai aduce aminte de trecut acest sentiment de a aduce aminte de trecut este o boala care trebuie tratata la pshihiatru Nu e o gluma vb f serios, Nu mai incerca sa dezgropi acele vremuri care nu le poti intoarce

| diiiiiannnnaa a răspuns:

De copilarie sad
tin minte eram reo 6 fete cele mai bune prietene. ne strangeam seara in parcare si incepeam sa cantam sa ne credem in concerte laughing era super frumos. dar cu timpul am crescut. lucruirle s'au schimbat. fiecare a luat'o pe drumul ei. au aparut primii iubiti si primele certuri serioase intre noi! din pacate acum nu mai tin legatura k unele din ele doar k una singura. chiar daca suntem vecine straight face