| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Va intreb ceva legat de pretty little liars. Cand Hanna e in spital o fede pe Alison...Si Emily in episodul 12 din sezonul 2 cand e lungita pe jos vorbeste cu ea. Asta inseamna ca Alison e vie?
fundita ( dau funda si pentru cei care imi spun cine e A) :d... ( fara Mona).

Răspuns Câştigător
| Zuzzy05 a răspuns:

Eu cred ca Hanna a visat in spital,adica ea si-ar fi dorit ca Alison sa ii spuna ce i-a spus, era un cadru alb nu stiu daca ma intelegi, cum e la filme cand cineva viseaza sau isi aminteste ceva.Nu am ajuns inca la episodul 12 din sezonul 2. In legatura cu A sunt foarte multe posibilitati,la inceput credeam ca e Jenna fiindca Emily a surprins-o in primele episoade pe o banca si vorbea la telefon si zicea "Trimite mesajul!",dar singura nu ar putea sa faca tot ce face A, oricum nu stiu daca chiar e oarba. Odata credeam ca ar fi Ian si Melissa il ajuta, dar faza din biserica cand a aparut barbatul ala m-a dat peste cap.si pe urma Melissa se comporta ciudat cum vorbea la telefon si se furisa afara,mai este si umbra aceea de la geamul lui Jason, in timp ce el era afara(da de inteles ca ascunde pe cineva acolo).Am mai citit comentarii care ziceau ca cica Jason ar fi tatal copilului Melissei fiindca i-a zis lui Spencer odata ca pe Jason nu te poti baza.E foarte incurcat serialul si misterios, de aia imi place asa mult.Totusi,cel mai tare ar fi ca A sa fie Alison, si sora ei geamana sa fie moarta.

1 răspuns:
| DanutzzaMaria99 explică:

Da, cred ca ai drepatae! mersii happy