| sweetale12 a întrebat:

Va jucati conquiztador? happy

25 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Destul de rar in ultima vreme. Dar am avut o perioada in care jucam mereuwinking

| Silvia a răspuns:

Nu am mai jucat de cateva luni, dar inainte jucam mereu.

| User a răspuns:

Acum doi ani jucam, acum nu pot duce un joc la sfarsit. mi se pare foarte plictisitor.

| BabyPink a răspuns:

Din când în când, da! happy

| waXonwaXoff a răspuns:

Da, e super!

| CosteaVlad a răspuns:

Uneori mai joc. happy

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da il ador:Xdar in ultima vreme nu prea am avut timpbig grin

| M' a răspuns:

Da numai ca mie nu imi mereg tot timpul si nu inteleg dchappy

| L a răspuns:

da` cand am timp happy

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Da...inainte eram obsedata de conq, dar acum nu mai sunt chiar asa.Oricum.intri destul de desbig grin

| LNK a răspuns:

Da, imi place. E un joc de cultura generala, deci e folositor. Se bazeaza pe logica dar si pe nimereala cateodata.laughing

| SufletDeCopil a răspuns:

Da, este un joc de strategie foarte interesant care-ti imbogateste propria culturawinking ...este un joc foarte educativ si merita jucatwinking!

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Da ma jocam dar acum nu mai stiu cum ma numrolling on the floor

| sweetale12 explică:

Da happy si eu ma joc... numele meu e sweetale12 happy

| AndreeaG a răspuns:

Da, eu!happy...Sunt pitik97, poate candva jucam un separeu!:*

| BuBuLyNa a răspuns:

Da cateodata, mi se pare un joc "bun" deoarece este de cultura generala si este interesant, fiecare cu parerea lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Eu da, tu joci? Aveam un cont cu vreo 700 de jocuri, dar mi-am facut altul si acum am mai putine. Pana la urma, are o parte pozitiva acest joc. Este de cultura generala, si inveti destul de multe din el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut 2 conturi, acum un an, dar acum nici nu mai stiu parola laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da :X Am invatat multe lucruri noi si folositoare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, aproape zilnic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| Te besk a răspuns:

DAAAAAAAAAAAAAAAAA! Ador De fapt daca vrei sa fi prietene pe conqueztador atunci e acolo sunt inregistrata cu nemele sweetstefyy.Sa ma cuti!

| victoria_8973 a răspuns:

Uneori.

| Allexy_6463 a răspuns:

Inainte ma jucam in fiecare zi.
Acum il consider chiar plictisitor.yawn
Desi ma mai joc din cand in cand cu prietenii.hee hee