| neodesignstudio a întrebat:

Va plac motocicletele? http://www.onegames.info/jocuri-cu-masini/joc/cu-motocic lete.html Incercati acest joc si sa-mi spuneti daca va place. Eu de fiecare data cand il intalnesc pe vreun site, nu ma las pana nu-l termin. Voi ce parere aveti de acest joc?

2 răspunsuri:
| neodesignstudio explică:

Asa si eu ellyah. E super jocul. Nu te lasa pana nu-l termini. happy

| ellyah a răspuns:

laughing)) aveam de terminat un site si din cauza ta trebuie sa muncesc dublumaine...super tare, are o chestie care ma deranjeaza, nu pot sa ma opresc, zic hai sa mai incerc, mai fac un nivel si gatalaughing)