| xeon a întrebat:

Va place fotbalul? Daca da, de ce va place fotbalul?

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

Si mie imi place, dar nu exagerat, si imi place sa joc nu sa ma uit la meciuri laughing
am spart la mingi...

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi place fotbalul. Din cauza spiritului de competitie. E un sport totusi. Si fiecare sport ajuta la insusirea unor trasaturi de caracter precum disciplina, respect, responsabilitate, angajament sau corectitudine.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Imi place pentru ca este cel mai important sport.

| User a răspuns:

Da. De ce? Nu stiu.

| hamsterx a răspuns:

Mie ca fata imi place foarte mult fotbalul.nici eu nu am stiut niciodata de ce laughing oricum cred ca e in sange smug adica, intotdeauna m`au pasionat fazele, pasele de gol.modul cum actioneaza portarii.si mi se pare foarte inteligent jocul plus ca iti trebuie o super viteza de reactie.in concluzie e un sport frumos!

| Victoria a răspuns:

Nu-mi place. Poate pentru ca nu sunt baiat tongue

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Da imi place chiar daca sunt fata... dar imi place pentru. ca asa am fost invatata de mica si mamei mele si tatalui meu le plac de aceea

| KidoSmart a răspuns:

Sunt fata si sunt in echipa de fotbal a liceului; il practic pentru ca imi place sa aud aplauzele galeriiei la fiecare gol

| oky a răspuns:

Imi place pentru ca e un joc interesant unde iti poti dovedi calitatile si pentru ca faci miscare in timp ce il practici si asfel astfel devii un om mai puternic si mai sanatos tongue

| deejayra a răspuns:

Ca sport imi place, dar nu il practic prea des deoarece nu vreau sa imi bat capul cu toti ofticatii.De fiecare data cand ma mai duc si eu pe la fotbal se face competitie la injuraturi.Imi place fotbalul cand il joc cu unii care vor doar sa se distreze, nu cu toate "vedetele" care se impiedica in minge si comenteaza la altii(10 minute fotbal, 50 injuraturi)

| MadNNNeS a răspuns:

Da.De ce? Pentru ca de la 4 ani am inceput sa-l "practic". Si pentru ca tatal meu ma invatat de mic cu acest sport.

| M.D.Eveline a răspuns:

Imi place da eu sunt fata dc nu stiu

| dany4 a răspuns:

Imi place, il si practic

| Sadiss a răspuns:

Mai mult prefer baschetul. e mai frumos. si mai antrenant.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te distrezi si iti faci prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar cand se joaca la nivel inaltwinking.
Mie imi place sa ma uit la colegii de a 8 a cand joaca pentru cupa tongue.

| tpufpe a răspuns:

Nuuu. Ce sa vad? ca alearga unii dupa o minge si cand o prind ii da cu sutu? nimic interesant.