| cretudaniel99 a întrebat:

Va place melodia lui vescan-pasari calatoare si de ce
cine explica ia funda si nu conteza ca ai fost ultimu sau primul

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Mieee! si nu numai melodia asta. cel mai mult imi place de la el "dansez cu pozele vechi" [ pfff]. am melodiile si pe telefon love struck
" Prin tine iubesc deci nu incerca sa ma judeci
Ca ai uitat sa ma inveti cum sa fiu tare daca pleci" - versurile mele preferate din "Pasari calatoare"

3 răspunsuri:
| cretudaniel99 explică:

Buna gluma laughinglaughing

| LucianCV a răspuns:

Da, imi place daca imi dai fundalaughing

| Marco1307 a răspuns:

Imi place piesa deoarece e vorba de o fosta iubita de-al lui la care tinea foarte mult si din cauza asta apus si suflet in aceasta piesa