| Alexandra. a întrebat:

Va place piesa Romaniei de la Eurovision? Vreti sa castigati si fundita? Ei bine... spuneti de ce va place piesa... cel mai original comentariu are funda. :*

Răspuns Câştigător
| greenish a răspuns:

Astia care ati tot comentat-o pe paula.nu cred ca ati fi fost voi in stare sa ajungeti pe locul 3 la eurovision.happy

si pentru alexandra, ca tot sunt la intrebarea ei, imi place melodia playing with fire deoarece este interpretata de paula, care are o voce remarcabila, o naturalete aparte si nu in ultimul rand o personalitate puternica. iar piesa este superba datorita versurilor, ritmului si interpretilor!:*

7 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Nu am ascultat`o... dar din cate am auzit e cantata de Paula.
deci Varzastraight face

no sa castigam niciodata noi.

@rain foarte tare comentariu daca puneam eu intrebarea sigur luai funda.laughing)

| Bii26 a răspuns:

Mie imi place pentru ca si in videoclip si la Eurovision au dat impresia ca,, se jucau cu focul''. Acele lumini de la Eurovision au fost impresionante.Imi mai place de asemenea si vocea Paulei care se potriveste destul de bine cu a lui Ovidiu.Impreuna sunt foarte talentati si sper sa ia un loc bun cu melodia in finala si sa nu aiba emotiihappy

| iuli a răspuns:

Mie imi place f mult piesa.
Idea cu pianul dublu a fost foarte inspirata. Nu stiu daca stiti, dar acel pian a fost creat de sotul Paulei Seling.
Voacea Paulei este foarte buna si atat ea(cantareata) cat si vocea ei am auzit ca sunt foarte apreciate peste hotare.

Imi place foarte mult ritmul piesei. Si cuvintele sunt interesante si destul de neobistnuie.
Imi place foarte mult inceputul videoclipului.

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Unii oameni vorbesc fara sa o asculte dar piesa este foarte frumoasa si chiar merita sa iasa pe 3 pentru ca piesa germaniei este varza( chiar daca sunt singurii care au putut sa castige din cauza crizei) iar piesa turciei este si ea fff frumoasa. Imi place piesa deoarece paula este o fata ff buna, cu o voce nemaiauzita si ea impreuna cu ovi au muncit ff mult ca sa reuseasca performanta asta, mai ales ovi, care a facut un efort si a ramas in romania, chiar daca el sta in norvegia.

| rain a răspuns:

Piesa e groaznica. Cred ca daca stateam pe WC, in timp ce ma scremeam scoteam o compozitie mai buna. Serios.

| Samy48 a răspuns:

Pai mie imi place piesa pentru ca e mai ritmata fata de cele din ani trecuti, iar cei care o canta chiar au voce, mai ales Paula big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost piese mai bune.
Nu, nu doresc fundita.