| r3fr3sh a întrebat:

Va place sa va uitati la garcea(vacanta mare)hee hee

Răspuns Câştigător
| Klara a răspuns:

Pfoaaaaah rolling on the floor)
Si inca cum
Ii ador love struck
Sunt fana rolling on the floor
Garcea rulzzz!

10 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Au fost dar nu mai sunt cum erau odata.

mlm
| mlm a răspuns:

Imi place si vizionez cu placere ori de cate ori am ocazia emisiunile lor sau filmele.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nu. Are glume ieftine si de prost gust.

| Sabwy a răspuns:

... 'Seara! politistul garrrrcea...laughing

| cLaudYu a răspuns:

Da, imi place.

| sorin a răspuns:

La cele vechi da, la cele de acum nu prea deoarece nu mai au acelasi farmec pe care il avea vacanta mare cu cativa anii in urma.

| Ellena a răspuns:

La ce fac acum nu, ma uit cu drag de fiecare data la inregistrarile vechihappy

| pababiba a răspuns:

Acum nu il mai suport, dar cand faceau spectacolele la mare cu piereanu si cu sava imi placea

| emima a răspuns:

Da imi place foarte mult
tye?hee hee

| Andrinho a răspuns:

Garcea este unul din putinii romani care fac glume pe seama realitatii existente in societate...imi place foarte mult de elbig grin...pacat ca nu mai are show-uri ca inaintetongue...