| juan_8547 a întrebat:

Va place telenovela rosalinda de pe acasa?love struck

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Da. Imi place mult de Rosalinda (Thalia). In orice telenovela joaca ea, eu ma uit. A mai fost si; Sarmana Maria, Maria Mercedes. love struck

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Thalia e o actrita exceptionala, dar la aceasta telenovela nu ma uit!
pa-pa!love struck

| Diana06 a răspuns:

Il ador:-X

| CopilRasfatzat a răspuns:

Daalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar ii telenovela aia?! A fost deja de 4938363 ori, o mai suporta telespectatorii?! Acasa-bleaaah!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA imi place foarte mult rosalinda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai frumoasa, desteapta sh.are toate calitatile posibile...toate filmele in care joaca sunt superbe...bine inteles ea da culoare armonie filmului.imi placelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e superba am vazut acest serial de patru ori. Ami plac toate telenovelele ce o au pe ea an rolul principal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da rosalinda nota 10

| annie_5597 a răspuns:

Telenovele? bleah!