| asdfghjk872 a întrebat:

Va rog! Am mai pus odata intrebarea aceasta dar poate ca acum o sa mai primesc si alte raspunsuri: mi-am facut cronologie pe facebook si nu-mi place[nici nu stiu cum am putut sa dau cum am facut] daca stie cineva cum sa o sterg va rog eu mult sa-mi spneti. crying

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| XxRoyalxX a răspuns:

Langa poza mare a cronologiei sunt patru variante apesi not cronologic incearca

| αnny a răspuns:

Nu merge sa-ti dezactivezi cronologia! Imi pare rausad.

| MariusCs a răspuns:

Biografia pe facebook la inceput a fost activa la anumiti membri, si o poate activa orice user, poti sa o ti un period de proba 7 zile timp in care doar tu o vezi, dar daca ai dat acolo accept este pentru totdeauna de moment. In scurt timp o sa fie implantata la toti care au cont pe facebook