| denisa_4752 a întrebat:

Va rog frumos, spuneti mi si mie niste filme drgute! as vrea de preferinta niste comedii.imi plac cele cu adolescenti si daca se poate un horror sa tresari la fiecare fazabig grinms mult.:*

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

-The girl next door
-Fired Up
-Sex Drive
-Home alone 1, 2, 3, 4
-Van Wilder 1, 2, 3
-Boat Trip
-Road Trip
-American Highschool
-The Hangover
-Get smart
-17 Again
-Pigs
-Anger Management
-American Pie 1, 2, 3, 4, 5, 6
-Old School
-Next Friday
-The 40 years old virgin
-18 years old virgin
-Harold.And.Kumar.Go.To.White.Castle

Daca mai vrei alte filme, da`mi un mesaj.

10 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

The proposal
17 Again
love& basketball
Confession of a Shopaholic
Fired up
Wild Child
Wedding Daze
Bratz

One Missed Call
Friday The 13th
The Unborn

| JustMeFlory a răspuns:

Sex Drive(super comedie, e noua)The Proposal, The Hangover, Marley & Me(e cu un catel, dar spre sfarsit mi se pare drama, eu una am plans cam mult)Ghosts of girlfriends past.
Si uite si un link de unde iti mai poti alege ce filme vrei tu, vezi si despre ce e vorba:
http://www.cinemagia.ro/

| viki a răspuns:

17 again.

| lostcontrol12 a răspuns:

Iti recomand "accepted". e super tare

| yuli10 a răspuns:

Aproape toate comediile cu jim carey sau adam sandler sunt hilare.

| sabina a răspuns:

The hangover, The proposal.

| Daisy. a răspuns:

Amytiville, blonde and blonder, the girl next door...

| maryan_5776 a răspuns:

Daca vrei filme de groaza incearca toate cele cinci parti ale filmului SAW.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Bad Taste din '87 daca vrei o comedie/horror, numa' sa stai cu galeata langa tine sau sa ai o punga ca sa nu borasti pe monitor.

| GossipGirl_4706 a răspuns:

Majoretele :Totul sau nimic [Bring it on :All or nothing].ee si comediehee hee. e cu adolescenti smug
17 again
The hot chick [il ador love struck. atata am ras la el laughing]
Confesinuile unei sociopate[Confession of a Shopaholic]

Cred ca m-am repetat cu cateva filme. dar na.

A, da si imi plac foarte mult filmele cu Rob Schneider[Si "The hot chick" e cu el, mai sunt mai multe laughing]

Pho3nix ti-a recomandat niste filme ft bune smug.