| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos urgent am nevoie de ajutor. spuneti-mi si mie un program de decupat poze dar nu numai in jpg sa pot descarca orice tip de poza mai ales bmp am nevoie va rog frumos ajutati-ma adr sa fie un program pe net ori un site ceva ori de descarcat.este urgent! multumesc frumos.

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca vrei ceva serios, si e doar o urgenta (adica nu iti trebuie pe mai mult timp) descarca Photoshop de la www.adobe.com. Ai versiunea demo de 30 de zile. Daca doar sa decupezi vrei, este un program simplu de utilizat, IrfanView, si il poti descarca de pe www.irfanview.com. Exista o multitudine de editoare foto, tasteaza "editor foto" pe Google, si vei vedea ca netul nu duce lipsa de asa ceva. "Are balta peste", vorba aceea:).

| TipulVerde a răspuns:

Adobe Photoshop e cel mai tare program de editat poze. Poti sa faci orice, de la cele mai simple chestii pana la operatii avansate.

| Maya. a răspuns:

Photoscape. Decupeaza poze in orice format si cred ca poti trece usor de la un format la altul cu acest program.

Succes.:*!

| LarisaAndreea a răspuns:

PhotoShop sau ImageReady

Întrebări recente