| andreutza11 a întrebat:

Va rog mult de tot( la copii ma refer), daca aveti Webkinz cu un cod/fara cod, dati-mi si mie: Nume de utilizator plus parola, ca sa va pot face mai multe prin casa.sa-i cumpar mancare, lucruri etc.Va rog, si eu am Webkinz cu cod, dar m-am plictisit pentru ca nu mai am ce face pe el, asa ca, va rog sa imi spune-ti... P. S. sunt experta in webkinz

Răspuns Câştigător
| mikka a răspuns:

2andreea10 parola licaandreea2000

3 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

De ce nu-ti mai cumperi unul? laughing

| retouchan a răspuns:

Cine crezi ca o sa iti spuna contul lui doar pentru ca tu le promiti ca o sa faci aia si aia.crezi ca sunt asa d prosti si nu stiu ca vrei sa le spargi parola.hai lasa vrajeala fetitooh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

So crezii tu