| mada97nnn a întrebat:

Va roooog vreau si eu statusuri de indiferenta pentru el vreau sa vada ca am trecut peste asta chiar daca.dar va rooog statusuri cat mai multe si diferite de celelate merge si cele facute de voi dau funda va rogsad.

Răspuns Câştigător
| Iuliana944 a răspuns:

N'ai sa ma vezi ca plang, N'ai sa ma vezi ca ma ascund, Sunt pur si simplu ceea ce sunt... Pornesc la drum razand si obsedata de un gand:Vesnic luptand!

" N'ai sa ma vezi renuntand!"
Cand o vei imbratisa te va durea. Pentru ca in ochii ei se va reflecta doar imaginea mea stai linistit nu ma ranesti Chiar ma amuza sa realizez cat de putin GANDESTI!

Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar, nu te-ai gandit. pentru.` mine mai existi oare?

sper sa te ajute la cv :*

7 răspunsuri:
| ginaosar a răspuns:

Cel mai bun om ești atunci când taci

| Anaalex520 a răspuns:

♥Mi-e dor sa visez in doi
♥Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat -.-"
♥Si cu toate ca a pus punct. spunand ca s-a terminat. sufletul ei iti va sopti in gand: Nu am uitat!
♥" Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! 0_o
♥Acum cauti melodii sa-ti aminteasca de noi.
Iti pare rau. si mie. Dar nu te vreau inapoi. ***
♥Shhi nu mai regret nimic din ceea ce odata demult m-a facut sa zambesc! Shhi chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc! ♥♥♥
♥Hai alege. pe care o vrei? Fata care te iube$hte sau tharfa de doi lei?
♥Eu nu am prea multe. dar cate le am le merit.
gandeste-te la mine nu la cartea mea de credit!
♥Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut
♥Ai crezut ca faci ce vrei
Dar ai scazut in ochii mei
Daca te purtai discret
Te consideram destept...
♥Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
♥Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| Claudiaeredit a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroihappy

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| Ralucaaa6 a răspuns:

Uite aici:

• Greustraight face, Si stii ca am dreptate.Am tinut capul sus si am mers mai departehappyNu ma intereseaza ce crezi despre mine, Inainte sa spui ceva... Uita`te La Tinewinking!•

• Nu Ma Crezi In Stare? Nicio Problema, Nu Ma Cred Nici Eu Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu!"

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroi

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla, dar stie ca o adori! Tu sti ca ei nu-i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu, iti place ca e cuminte... Tu nu prea o minti pe ea... Dar ea mereu te minte!

Degeaba plangi si regreti. Tu nu credeai c-o sa ma pierzi. Dar astazi plangi cu lacrimi amare. Acum sunt alta si te doare!

Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din locul in care ai trait, sa ti se simta lipsa.

Nu ma crezi in stare? Nici o problema, nu ma cred nici eu! Dar fereste-te de ziua in care o sa prind tupeu!

Zambetu` meu e din nou colorat. Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat.

Si pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de atat nu ai fost niciodata.

O vezi cum pleaca, cu ochii goi. Esti prea mandru sa o opresti. Crezand ca vine inapoi.

Durerea te-a maturizat, te-a pus pe ganduri! Te-a invatat sa citesti printre zambete si randuri.

Ma intreaba: "Ce s-a intamplat cu tine?". Eu ii raspund cam ironic: "Mai ai vreo treaba cu mine".

Iar am iesit pe strazi, in casa nu mai rezist. De astazi tin regim de vise, sa te uit mi-am promis!

? Te uiti ca Fraierul in trecut. Abia acum iti dai seama ce`ai pierdut.Cand ma vezi ca zambesc frumos, iti dai seama ca esti cel mai mare Prost!winking

• De azi azi iti spun"PA!".Si nu mai existi in viata mea.Stiu ca daca te uiti la mine nu o sa iti para deloc bine, nu m`ai iubit...ti-ai dat seama tarziu ca ai fost un nesimtit! straight face

"•Daca te privim distant, spui ca suntem fitoasestraight face. Ei bine, te dezamagim! Nu suntem, doar ca nu dam importanta tuturorwinking! •"
ThE uItI la mN invidioasa pHe sub Breton Dar eO ThE vAd Mai pierduta ca Un ApEL Pe telefon:X:
• Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba c*****e de tine [].
• Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!
• Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
• ak vrei sa mai spui ceva... SPUNE! si daca vrei sa pleci. Pleak pe bune.
• Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu
• MinTe-Ma dar MinTe-Ma FrUmos... Daca tot o FaCi Fa-O periculos
• EsTi Un sCumP DAR ieFtin La vrajeala SI eStI FRUMOS doar pE DinAFaRA"
• Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectie. Nu'ti jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti!"
• Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine
• Du-te-ncet si vino tare pentru mine n-ai valoare...
• Frumos era la iceput cand ne-am dat mana si ne-am indragostit: pe draq... tu de mine eu de altul.

• Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!". Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!". Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!
• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •
• Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic? E primul fum si primul` loc in Rai pe care l`am prins!
• "Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste
• Sunt ce doresti`, ce` privesti, Dar ce Nu poti` avea __ Hei, c regeti aCu' mai mult? SanSele care le'ai avut sau c ai pierdut? b-)

• Priveste-ma atent, Si poate cu regret! M-ai vazut cu el, si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca voi suferii?! Acum nu mai plang, Acum rad, Sa stii!
• Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy! Incearca sa te aduni!''.Si promit din nou, sa nu mai cred in promisiuni!; x *
• -Am nevoie de tine…….te vreau…offline.
• - Ai plecat? Ma doare-n pla. Ne`ntalnim? Nici n`o sa-ti zic "buna"!
• De azi azi iti spun"PA".Si nu mai existi in viata mea.Stiu ca daca te uiti la mine nu o sa iti para deloc bine, nu m`ai iubit...ti-ai dat seama tarziu ca ai fost un nesimtit! straight face

? Te uiti ca Fraierul in trecut. Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut.Cand ma Vezi ca Zambesc frumos. Iti dai Seama ca esti cel mai mare Prost!
? cine ne iubeste ok cine ne barfeste ne pisham pe ei
? Sunt m0ftur0asa uneori.Chiar dk`n`am nc` un m0tiv.Sunt mult prea rasfatata uneori.Dar niciodata asta nu-l va deranja.El ma iubeste asa.
? Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste}{De ce sa plang atunci cand pot sa rad?
? Am ramas la fel de inocenta. diferenta este ca acum nu imi mai este frica de aparenta…iubesc p cine ma iubeste.
? Am invatat sa respect.ea respecta doar banii.am invatat sa lupt singura.ea e zero fara tati si mami.stii ca u ai aleas.eu am drumul meu acum.al tau e’n celalalt sens
? Pentru Un Moment…Am Crezut Ca Ma Vei Distruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte dulce "
? Cum vrei sa ai cand nu iti doresti? Cum poti sa ceri daca u nu iubesti
? Decat in rai sinGura mai bine in iad cu prietenii
? M`ai avut…M`ai pierdut…Acum ma vrei…Nu se mai poate…Oricare va fi `EA`, Nu va purta amprenta mea :X
? Mai e putin, mai e un pic. Pana la marele nimic.Mai e o clipa sau un ceas.Din tot ce-a fost si-a mai ramas
? Are tinute la moda si pielea creola, un parfum mult strident si un corp indecent Buze umflate si forme bombate, Vrea in masini cu baieti de-aia fini
? Tee`iubesc pana la cer `.Eu st fetita Ta`.iar. esti Baiatul meu dee` cartierr :
?""?•°Exteriorul nu conteaza la fel de mult ca interiorul, asa ca, pentru a deveni o tipa cu atitudine, e important sa iti placa ce vezi atunci cand te uiti in oglinda!?•°""
? Dar indiferent cat de tare doare Tu trebuie sa stii ca-i doar o incercare trecatoare
? Nu suporti cand ma vezi vorbind cu altu` Simti cum pulsul iar iti creste …Nu mai ai ce sa repari
•Nu te supara daca l`ai vazut cu vreuna vreodata La dracu` fata tu esti cea mai importanta•»•»
» •"mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva… •?-+ •»
» •De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang!•»
» •O arzi nemotivat…de ***. Esti timp pierdut…capitol sters Eu am plecat• »»
Suficient de matura ca sa stiu ce vrei. Si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama."
Va veni o data vremea cand in urma vei privi. Ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. Dar trecutul se ascunde, nu mai vine niciodata numai amintirea spune ca. "Asa a fost o data!" :
Nu uita ca tu ai ales` sa te indepartezi…ti-am spus ca daca faci asta nu o sa ma mai vezi ««
» »Imi zici ca e golan…da stiu bine… Dar golanu` asta ma iubeste pe mine…
Nu E nevoie Sa Ma placa toata Lumea.La fel Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe toti!
»Am incercat sa fiu cat mai buna pentru tine, Dar si-asa tie nu ti-a pasat de mine. Dar nu`i nimic acum s`a terminat, Tu ai fost cel care ne-a indepartat. «?
? Te las sa fi un vagabont… Nu baiat de casa, sa ducem impreuna o viata frumoasa Daca as putea, te-as schimba… Dar am nevoie de un vagabont in viata mea:X?
? Daca eu sunt subiect de barfa Atunci tu estio tarfa! Tu impotriva mea Eu mereu deasuprata!"
? DaCa `ramai fara glas`, cazi in impas, Eu te ajut sa zambestisi sa treci de orice drama
Realitatea bate si platoul de filmare…Viata e frumoasa fara efecte spleciale.Trecand peste toate cu lacrimi pe obraz.Tu traiesti doar in amintirile ce mi-au ramas«
Cum e cand persoana iubita te ignora,cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange,dar n`ai ce face! Iti vine sa urli dar te abtzii,taci, plangi"«
» Fenomenal deloc` banal demential` chiar fataL ` original sh `senzual Nu ` creZi ca real?
Am un caracter puternicimi place sa fiu EUsa nu arat tristetea din sufletul meu
Fata desteapta saruta, dar nu iubeste, asculta dar nu crede si pleaca inainte de a fi dezamagita
Zambeste celor care te urascSa simta ura taZambeste celor care te ubescSa simta dragostea taIar daca cei pe care ii ubestiTe ignoraZambeste sa simte indiferenta ta
De cate ori vei privi cu ura si manie de atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie
Lasa’ma cu textele.ca iti pasa sau conteaza.lasa’ma cu lumea care nu ma agreaza, aproape tot ce mi’am dorit am obtinut.si daca nu a fost asa.a fost pentru.ca n’am vrut!
Stiu ca sunt diferita in felul meu,si ca uni nu ma plac, nu ma opresc niciodata sa zambesc, chiar daca unora le displac.
Viata-i scurta merita sa o traiesti…. confrunta toate greutatile ce le intalnesti.e foarte important. sa inveti cum sa trisezi sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi
Sa poti sa crezi, Cand unii te insala,.Sa te ridici.Cand altii te doboara,.Sa poti pastra.Cand altii vor sa te alunge.Sa razi char daca sufletul iti plange.Si cald ramai.Chiar daca afara ninge.Aceasta-i arta DE A INVINGE
Zambeste mereu.chiar daca ti-e greu.chiar daca te doare.Zambeste.Fii tare.Viata DiVeLoR.mOaRtEa tAr***oR.:
Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea! Nu lasa ca lumea sa schimbe zambetul tau
ThE uItI la mN invidioasa pHe sub Breton Dar eO ThE vAd Mai pierduta ca Un ApEL Pe telefon:X:
Complimentele tale nu ma ridica! criticile nu ma coboara! sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu! nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot! sunt ceea ce sunt! iar daca nu`ti convine nu ma plang
""uita`te atent nu insistent priveste dar nu aTinge tE pot respinge! viseaza doreste! Dar In realitate Nu Ma Poti AtIngE!"".""
Minti ieftin si prost, iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte
Dragutza cat sa te faca sa te intorci de 2 ori,dulce suficient de mult, putin nebunatica dar nici salbatica, genul de fata care te face sa zambesti
uita`te dar nu atinge, atinge dar nu gusta, si dk totusi gusti, sa nu inghiti; x
un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Poti plange cand esti fericit,poti sa razi cand Inima">inima iti plange
Si ce usor e sa zambesti`. cand ai incredere`n ceea ce esti`

Ce sa iti fac? Asta e firea,credeai ca în viata te inseala doar privirea?

Sunt extrem de simpla si extrem de clara. dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara

Ce buze dulci,cand ma atingi ma simt de parca zbooor Privirea ta, m-ascund in ea, doar ea imi da fiori! :X **[]**Minte de copil, iubire nebuneasca Te ador si nu`mi pasa! :X

E prea devreme pentru riduri sh lacrimi varsate.Noi imbatranim de prea multe ganduri noapte de noapte.Prea devreme sa ti lipseasca acele shoapte.Kre crezi ca`ti vindeca ranile toate"

cu pielea ei bronzata, pune pasiune.vb`este urat da fce numai lucruri bune

Daca te-am iertat odata fost vina ta! Daca te-am iertat si a doua oara a fost vina mea

Si-mi place atunci cand vi si te umilesti, asa-i in viata pe toate le platesti

Vezi tu scumpo, o fi stat sh` cu tine, stiu stiu c`a arso si cu altele ` dar vezi tu `el are o fta si pentru el. fetita lui e cea mai importanta

naturala luxul tine de bani, eleganta tine de educatie!

poti sa ai tot ce iti doresti daca stii ce sa alegi! :X"

Eu am o viata roz si vreau un BAIAT care sa ma IUBEASCA. N-am nevoie de un GOLAN care sa ma DEZAMAGEASCA

Din 10 vorbe 9 le-am auzit. Viata mea a fost un spectacol. Din 10 fapte 9 eu le-am trait nu astept decat un miracol. 9 din 10 lucruri ma fac sa fiu mai rece! Si atat."

Chiar daca unii nu ma lasa sa traiesc. Privesc inainte si ironic le zambesc. Prea multa lume acum se baga unde nu trebuie. Prea multi acum incearca sa-ti manance zilele

Ochi mari, buze frumoase, Toate fetele din jurul ei pe ea sunt geloase

"•Daca te privim distant, spui ca suntem fitoasestraight face. Ei bine, te dezamagim! Nu suntem, doar ca nu dam importanta tuturorwinking! •"

Simpla in cel mai complex mod. timida cu un tupeu fantastic. zapacita in cel mai serios mod. rea, dar totusi BUNA ]]

Vreau sa par naiva, emotiva, nu e rau.Ca nimeni sa nu`si dea seama ce e in capul meu!"
Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe.Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva. Uita`te La Tine
Faptele tale mi-au omorat zambetul, Acum stau si plang caci mi-ai otravit sufletul. Ai distrus un vis frumos si-acum Iti pare rau.dar la ce folos? cE a fost, a fost
O sa ramâna amintiri blocate în ochii nostri goi. Ca se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi.
Dau Rime corecte` Te ard l sentimente`. Ti se pare un miraj.-eu iti spun ca n-ai curaj. intra`n anturaj.dar oricum` fac ce fac si te scot din peisaj`
Sunt chiar eu, acum ca m-ai vazut, Ai tresarit un pic, si m-ai recunoscut... Esti chiar tu, nu te-ai schimbat prea mult, dar nu zambesti la fel, Cat timp o fi trecut?] []
? ""Ma invidiezi? Ai de ce, Ma barfesti? N-ai decatRegreti ca m`ai cunoscut? Mi se rupeIncapatanata? Da pana peste masuraNemultumita? Da de TINE"
vorbele MeLe DoR? Da Ce Ai VrEa? Sa Te AlInTe? tine’Te BiNe Ca De Acum InCoLo Nu Te Mai LoVeSc Cu CuViNtE!

Poti sa ma urasti, nu te condamn, dar când suntem fata în fata mai bine îmi esti fan;*!

~Tu comentezi de altii, dar uita-te la tine! Ea stie sa tina un smecher, tu de abia te tii sa nu faci pe tine.

•Ce fac? Cum fac? treaba mea! vz ca prinde invidie pe mine tarfa ta•

Nu esti decat o marioneta si iti dai impresii.esti ''vedeta'' ma faci sa rad.esti chiar penibil.dar tu te crezi ''irezistibil''

Degeaba ma privesti cu ura, mereu o sa fiu mai buna! Mai bine l-ai linisti pe prietenul tau! Caci intoarce capul dupa mine mereu!

Sper sa iti placa si sa fie pe gustul tau, citeste-le pe toate daca poti, mie chiar imi plac; si eu am fost in situatia ta si cu statusurile alea si-a dat seama ca am trecut peste!
Succes si inca ceva:Nu merita sa suferiwinking!

| Madut a răspuns:

De ce nu recunosti ca fara ea nu iti e bine? de ce nu lasi lucruriile sa se imparta in bine?

Oamenii fac pe inaccesibilii pentru că vor să ştie dacă sentimentele celorlalţi sunt reale.

Până la urmă, viaţa este doar un perete mare al realităţii de care ne ciocnim cu toţii.

Bărbaţii sunt ca guma de mestecat – după ce îi mesteci, îşi pierd aroma.

Dacă vrei să ajungi repede - mergi singur... Dacă vrei să ajungi departe, mergeţi - împreună

O ranesti pe ea si nu iti pasa, stai langa ea gandindu`te la tarfa ta de acasa.

Nu spune traiesc doar pentru el, tu traieste doar pentru tine.

Fiecare zambet si fiecare lacrima are povestea ei!

Sh tu spuneai "E fata mea cuminte" iar parintii tai iti ziceau ai grija de ea, un gest de`al ei valoreaza cat un milion de cuvinte.

Tu vagabont dupa fete, iar ea mereu sa te astepte.iar acum prietenii iti spun "ai pierdut`o a doua oara nu o sa se mai repete sa se intoarca la tine.

M`ai facut sa cred ca as fii "prima si ultima ta " iubire, pacat ca acum nu mai cred.

Adori cand te tine in brate si iti sopteste ca pentru el esti ceea mai importanta fata.

Nu promite ca te vei schimba pentru ca nu esti in stare de asa ceva.

Crezi ca o poti judeca? Mai bine gandeste`te la persoana tawinking

Stai nu pleca, stai sa-ti dau 2 palme sh poti pleca.

Sh copilă cum ea, prostulee te'ai îndrăgostit de ea.

Totul ar fi perfect alături de tine, dar nu e pentru că nu esti langă mine.

O sa vezi cum timpul se va intoarce impotriva ta, ai ranit o fetita ce te iubea.

Tie drag de ea asa mica cum e ea, te iubeaa :*

Viata e facuta sa o traiesti cu bune sh cu rele ...Zambeste viata e ca o avere.

Privirea te da` de gol ...degeaba lasi capu`n jos, nu te mai vrea, nu mai are sufletul domol.

Știi? Ești total falsă, spui că nu-l mai iubești dar tu când il vezi ești deja cu limba scoasă.

| annabetu a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| DaaaaViiiiid a răspuns:

Nu trebuie sa arati prin statusuri ca ai trecut peste, mai bine arati ca esti fericita asa cum esti acu happy tongue zic si eu