| yuP a întrebat:

Va urez tuturor un Paste Fericithappy!

22 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Mersi mult!
...ar fi bine daca ar fi fericit...macar asta

Oricum, iti urez si eu la fel.

| Artemisia a răspuns:

Eh asta nu e o intrebare, dar fine.
Merci, la fel!

| ioanaioana a răspuns:

Paste fericit si tie!

| FoarteLetargic a răspuns:

Paste Fericit si tiewinking

| BoOoMbOnik a răspuns:

Paste fericit si tie :X

| Vögeln a răspuns:

Multumesc!kiss si tie! funditabig grin?

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Mulțumim la fel.Pace sufletească și multă sănătate!

| JeffHardy2011 a răspuns:

Mersi, la fel!

Paste Fericittttt!

| AnMa a răspuns:

Multumesc la fel >big grin

| Anche a răspuns:

- Un iepuras tare dragalas…a iesit in cale…cu viteza mare…si-ti ureaza neincetat..sa ai Paste Minunat! mersi de urare! la fel si tie!

| JUST1ANIME a răspuns:

Paste Fericit si tie :X

| kitty_9669 a răspuns:

Ms la fel!

| Bianca_6401 a răspuns:

Mersi la fel :*

| Abandoned3 a răspuns:

Multumesc! La fel! Lumina lina in calea ta!

| alex123456 a răspuns:

Si tie la fel un paste fericit cu multa bucurie si de paste terog ca eu nu am nici o funda imi dai una plase! terog!

| Cella a răspuns:

Paste Fericit si tie>big grin

| andreea95 a răspuns:

Sarbatoarea Sfanta a Invierii Domnului sa reverse asupra voastra sanatate, belsug si bucurii, iar Lumina din Noaptea Sfanta sa va ridice sufletele spre noi trepte spiritoale si sa va calauzeasca pasii pe drumul vietii. Bucuria vine din lucruri marunte, linistea vine din suflet, caldura sufleteasca vine din inimile voastre." Sarbatori Fericite! Fie ca Lumina invierii Domnului sa te calauzeasca pretutindeni. Iti doresc un Paste fericit si binecuvantat. Invierea este un act divin ce da o noua existenta firii noastre. Un fapt care ne priveste pe noi, ne este data sa o dobandim si s-o intelegem. Fie ca astfel sa devenim mai curati si mai buni.Hristos a Inviat! Dincolo de petreceri, de cadouri. Se afla adevarata semnificatie a Pastelui... Iti doresc liniste, dragoste, bucurie...de Sarbatori si tot anul! Cred in prieteni, in vindecarea adusa de lacrimi, rasete si povesti impartasite si in legaturile formate din incredere si adevar. Cred in puterea mainii ce o strange pe alta in clipe de durere si in miracolul zambetelor si imbratisarilor spontane. Cred intr-o prietenie ca a noastra. Paste mielul fericit,oul sade inrosit,de rusine s-a scumpit,iar iubitul iepuroi sa-ti aduca euroi,fericire,sanatate,mult noroc si spor la toate. Sarbatori fericite alaturi de cei dragi, sa aveti parte de multa caldura in suflet si in casa, bucuri!
Paste Fe! ricit si tie!

| Lery a răspuns:

Paste Fericit si tie!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi la fel.

| ioana_2930 a răspuns:

Inca nu este Pastele dar iti urez si tie Paste Fericit

| yuP explică:

E iarba destulalaughing

| kriskiss a răspuns:

Multumim si tie la fel!