| anutzica001 a întrebat:

Verisoara mea are 3 pisici mici doi cu portocaliu si unul cu negru va rog sa ma ajutati cu niste nume... nu stiu daca dunt fetesau baieti
1. pisic cu portucaliu : nume de fata si nume de baiat
2. pisic cu negru : nume de fata si nume de baiat
3, pisic cu portocaliu : nume de fata si nume de baiat

Răspuns Câştigător
| gabriella_6352 a răspuns:

1 jack si katia
2 levi si alissa
3 ricky si oli
:*

2 răspunsuri:
| ArT_2528 a răspuns:

1. pisic cu portocaliu: -Nume de fata:Cleopatra(daca e alintata,gratioasa),Bibi, Doli (daca e cuminte si ascultatoare)
-Nume de baiat:Goldi (daca blana ei este si galbena(aurie), Omar, Hero(daca este curajos, energic), Bengal( este o rasa de tigru [tigru bengalez], daca pisica are mai multe culori sau arata precum un tigrisor)

2. pisic cu negru: -Nume de fata:Oprah(pentru pisici negre si grase)
-Nume de baiat: Salem( suna putin misterios numele astathinking), Mars, Bruno, Negrut

3. pisic cu portocaliu:-Nume de fata: Mitzuka, Madonna, Atena
-Nume de baiat:Louie(daca e grasa ), Bitzi

sper ca te'am ajutat:*:*:*

| hermione a răspuns:

1.pisi,micki
2.labuta,penterra(invers)
3.frumusica,tigrisor... sper sa iti placa pup.