| DjLayla a întrebat:

Sall al am un pisic mic si nu stiu ce nume sa-i pun dau funda pentru cele mai frumoase nume (e baiat)

Răspuns Câştigător
| xaxi a răspuns:

Murik, Alvin, Teodor, Symon, Pufi, Kitzu, de exemplu eu am doi motanasi mici si se nemesc alvin si teador :-D

6 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Moty

| DjLayla explică:

Sa fie fainelaughing

| DanJr993 a răspuns:

Mituki, Strighi laughing, Anonimous, Mitu, Pif sunt multe

| DulcicaTa a răspuns:

Max,tigger,tiger,smokey,oliver,buddy,charlie,simba,sammy,oscar,jack,sam,toby,lucky,shadow,simon,milo,leo,jake,gizmo,oreo,sebastian,jasper,buster,felix,george,harley,bandin,chester,romeo,rusty,tommy,boots,joey,cosmo,frankie,mickey,midnight,pumpkin,scooter,sampson,louie,cody,sylvester,merlin,bear,murphy,kitty,henry,gus,buxter,fred,taz,harry,riley,bob,spyke,winston,elvis,casper,boo,casey,dusty,spencer,pepper,alex,coco,snny,clyde,baby,junior,blackie,angel,loki,blue,beau,peanut,bubba,thomas,fluffy,teddy,tom,rudy,tucker,price,jackson,mikey,sonny,snowball,rascal,ziggy,calvin,gabriel,yoda,willie,garfield,cooper,socks.
Funda? big grin

| DulcicaTa a răspuns (pentru DulcicaTa):

Am dat 100 de nume ce s-a intamplat?

| luminita36 a răspuns:

Salut,Abaris,Baird,Caden,Dars...asa mai departe.