| Deni_Dede_1998 a întrebat:

Vine apocalipsa? Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Skizzi a răspuns:

Nu, a fost azi

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Când să mai vină? Nu mai are timp! Am înţeles că a rămas înzăpezită.

| DakotaRoyse a răspuns:

Doar Crăciunul laughing
Nu vine nicio apocalipsă, niciun sfârşit de lume. Şi dacă vine, o să ne ia prin surprindere.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu.
Poate vrea doar sa ne tina in suspans, apoi sa isi faca intrarea triumfala, cert e ca a intarzaiat cateva ore bune.

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Nu ştie nimeni când vine, dar deocamdată nu.
Bucură'te de Crăciun!

| Pădureanu_Ioana-Denisa_1999 a răspuns:

Pana acum nu si-a facut aparita.Se lasa asteptata! Off nu se gandeste ca avem si noi treburi...nu putem sa stam de sase pana vine.....cred ca ne-a pacalit!laughing))

| leutulcaldalbastrucupetemov a răspuns:

Chestia ca vine apocalipsa pe 21.12. 2012 este o porcarie! te rog sa n-o asculti! nu iti face prodleme. este in regula....si apropo...am 10 ani