| Fiction a întrebat:

Vinerea viitoare este sfarsitul clasei a 6 a.Cu ce sa ma imbrac?

Răspuns Câştigător
| Classy a răspuns:

Pai am observat ca se poarta rochitele viu colorate de vara, sau daca nu esti adepta culorilor stridente, poti incerca o rochita neagra cu dantela si volanase.Sincer am vazut multe fete purtand asa ceva. A si apropo: si eu termin clasa a 6a :X si cu asa ceva as vrea sa ma imbrac happy fundita?

6 răspunsuri:
| Fiction explică:

Apropo,sunt fata!

| diaηα a răspuns:

Cu haine.

| PufulethePuffy a răspuns:

O rochita da vara spune cel mai bine "adio scoala" si "bun veint vacanta:*"winking

| codrina_8326 a răspuns:

Pai niste pantaloni scurti de blug cu ciorapi de matase si sandale + un tricou super cool fundita