| munteanmaria a întrebat:

Voi aveti un motto? Care este acela?

Răspuns Câştigător
| cristinna23 a răspuns:

"Si maine este o zi!"-Scarlet O'Hara.

15 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este cel din avatar, Fiat justitia.

| LTAA a răspuns (pentru Ioandelasal):

Fiat Punto, Albea, 500 sau Ducato?

| Ioandelasal a răspuns (pentru LTAA):

Nu ma pricep la masini sau motociclete. Si ce legatura au cu intrebarea utilizatorului?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu am un motto, pentru ca nu am prejudecati, gandesc in totdeauna pe moment, luand in seama toate consecintele faptei. M-am nascut cu gandire, nu am nevoie de cuvintele altora, sau chiar ale mele dar trecute, pentru a-mi mentine o anumita traiectorie in viata.
Poate si stilul meu de viata ar putea fi descris cu un motto, dar sunt in continua schimbare, nu vreau sa ma rezum la o propozitie impunatoare, care poate ma va induce in eroare in unele momente de cumpana, zicandu-mi "de obicei faceam..." si ignorand detaliile cu adevarat importante.
Off, iar m-am lungit laughing
Deci nu, nu am un motto big grin

| Pricked a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Pot să te îmbrăţişez?

Îmi place aşa de mult răspunsul tău. >big grin

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Pricked):

Presupunand ca esti fata, da! Poti sa ma imbratisezi! >big grin

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Scopul unui antrenament sistematic in Judo nu este numai acela de a dezvolta,un corp puternic si sanatos,ci si de a creea de asemenea, intr-un om sau o femeie, un control perfect, asupra mintii si corpului si de a-l face gata sa preintimpine un eveniment neprevazut, fie el accident sau atac-Jigoro Kano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

„Viața bate filmul, dar filmul este viața mea."- nu știu cine a zis asta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Şi noaptea este întuneric!" - eu.

| Ammizzu a răspuns:

Buna! mottoul meu in viata este : Nu te complace si depasaste-ti limitele. App mi-ai lasat un mesaj.nu pot sa iti raspun. Daca vrei sa vb lasa-mi facebookul tau prin mesaj

| munteanmaria explică (pentru Ammizzu):

Ti-am lasat id-ul meu

| AdiTorrent7 a răspuns:

Sa inveti sa te inalti in viata tot la fel cum se inalta o pasare, spre valorile reale, valorile spirituale;

| Didishorr a răspuns:

Motto-ul meu in viata: Atata timp cat cineva acolo sus ma iubeste, va avea grija de mine.

| rememberme24 a răspuns:

Continua sa incerci, vei reusi.

| munteanmaria explică:

Al meu este : Continui sa merg inainte laughing