| FOKA a întrebat:

Voi cand va enervati ce faceti?

Răspuns Câştigător
| Skadreddy a răspuns:

înjur happy. sparg ceva, poate, şi trece laughing

11 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Încerc să mă liniştesc şi încerc să nu îmi vărs nervii pe nimeni că nu sunt alţii de vină că sunt eu nervoasă.

Şi eu sunt o fire care se enervează foarte repede.

O zi plăcută în continuare!

| eXtreme21 a răspuns:

Salut! Eu incerc sa ma calmez daca se poate! Nu totul se rezuma doar la violenta.Pe cat posibil incerc sa rezolv problema...

| PredatoR a răspuns:

Injur, daca sunt afara dau si un pumn in ceva, daca sunt in casa arunc ceva...laughing depinde

| FOKA explică:

Mega tare raspunsu Skadreddy parca ma vad pe minelaughing

| FOKA explică:

App MrCosulea daca faci beatbox cand te enervezi inseamna ca nu faci bine pentru ca pentru beatbox trebuie sa fi linistittongue

| little4angel a răspuns:

Ascult muzica mea preferata tongue(mj), sau poti sa te joci jocul ala pe miniclip cand dai pumni monitoruluilaughing) incearca sa te linistesti

| Troll a răspuns:

Dau report la intgrebarile irelevante de pe TPU smug

| Rawr_2309 a răspuns:

Din pacate.
Plang

| MrCosulea a răspuns:

Eu cand ma enervez fac beatbox si imi revin!
Funda?

| Andreea_1567 a răspuns:

Daca sunt putin enervata, injur..., dar, daca sunt scoasa din pepeni
incep sa si lovesc.

| mihaela_4472 a răspuns:

Ma uit la videoclipuri haioase