| anonim_4396 a întrebat:

Voi cati prieteni aveti pe facebook? Cati sunt online de obicei?
Dar pe messenger? Cati sunt online de obicei?

Răspuns Câştigător
| Aniiia a răspuns:

Heiii :*! Păi pe facebook am 914 prieteni și intră cam 200-300 sau chiar mai mult big grin. Iar pe messenger ammm... 136 și intră cam 50. happy

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am cont pe Facebook, iar pe messenger, este discutabil.
Pa, pa.

| beautifulkiss a răspuns:

Am 83 de prieteni pe facebook, 40 pe messenger(am mai multi, dar ii cunosc doar virtual).De obicei sunt vreo 10 online pe fb si vreo 5-6 pe messengerhappy

| Cristianne a răspuns:

Am 666 de prieteni, online sunt 42.

| qMisaki a răspuns:

Pai pe facebook am 82 de prieteni, si de obicei sunt cam 40 online. Pe messenger am 45 de prieteni, si de obicei sunt online 30-40 happy.

| Crucified a răspuns:

Am 33 de prieteni pe facebook. De obicei abia 7 sunt online.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai pe facebook am in jur de 50, nu mai stiu, iar pe mess 82. Noaptea pe la 22:00 de obicei sunt online vreo 20.

| xRainyDay a răspuns:

Facebook: 2-3/54
Messenger: 2/3. Sincer, pe messenger nu am decât 2 colege şi pe mama.

| ana233 a răspuns:

Pe facebook am 427 prieteni, dar online sunt 223, iar pe mess am 98 prieteni, dar online sunt 25.

| RoxiiDinca99 a răspuns:

Pe facebook am 500 de prieteni (pe care ii cunosc) SI SUNT ONLINE MAI MEREU 230 happy sper sa ma crezi. Pe mess am 230 de persoane si stau mereu online 150

| AnneIdk a răspuns:

Pe fb aproape 5000, online cam 500 laughing. pe mess sincer, habar n-am!