| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce afceti in timpul liber? Dati si voi o idee!big grin Dau fundylaughing:X

Răspuns Câştigător
| AllieGlam a răspuns:

Pai eu merg in aer liber(locuri cu muuuuulta verdeata)impreuna cu prietenii si jucam volei, macao pe porunci(fte funny), facem poze strambandu'ne, cateodata luam pistoale cu apa si ne jucam de parca am avea 5 anilaughingdar ma distrez atat de mult!:X
si multe alte lucruri...mereu ne vin idei noilaughing
XO

9 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Eu in primul rand nu joc biliardbig grin

| Necunoscută a răspuns:

N-ai nişte hobbi`uri, ceva? Poţi să citeşti, poţi să te plimbi cu rolele/bicicleta/pe jos cu prietenii, plimbă căţelul. Compune poezii, joacă-te pe net, relaxează-te stând afară, vizionează un film, vorbeşte cu prietenii, ascultă muzică Sunt atâtea lucruri pe care ai puea să le faci!

| coosmin24 a răspuns:

Cam ce a zis Dehak.big grin

| Nik a răspuns:

Poti compune poezii. du-te in natura si inspira-te. prelucreaza poze ( photoshop, sau cu pothoscape ) si arata-le prietenilor. fa joging in parc du-te la strand sau piscina ca cica vine caldura. citeste o carte...deseneaza( daca ai putintel) du-te in club cu prietenii fa shopping, roll something, du-te la biliard, plimbate cu bicicleta/masina, iesi cu prietenul, iesi cu prieteni, du-te la disco, stai pe TPU si raspunde la intrebari, uitate la un film, citeste o carte, DORMI, deseneaza, compune muzica, danseaza, asculta muzica, pentru moment ai ce face. Bafta

| J u s t a răspuns:

Joc adevar si provocare cu prietenii pe conferinta =)

| Dehak a răspuns:

Roll something, du-te la biliard, plimbate cu bicicleta/masina, iesi cu prietenul, iesi cu prieteni, du-te la disco, stai pe TPU si raspunde la intrebari, uitate la un film, citeste o carte, DORMI, deseneaza, compune muzica, danseaza, asculta muzica, pentru moment ai ce face. Bafta

| carmenushaa a răspuns:

Eu in primul rand fac poze :X ma relaxeaza f mult,,, in primul rand este si pasiunea mea,,, ma mai intalnesc cu fetele la o cafea ceva thinking cu prietenul... daca nu ai prieten fa-ti unul...asa iti mai ocupi si tu timpul stand cu el daca te plict big grinbig grin

| chitaraclasica a răspuns:

Poti compune poezii. du-te in natura si inspira-te. prelucreaza poze ( photoshop, sau cu pothoscape ) si arata-le prietenilor. fa joging in parc du-te la strand sau piscina ca cica vine caldura. citeste o carte...deseneaza( daca ai putintel) du-te in club cu prietenii fa shopping

| gabryellutza a răspuns:

Du-te in club cu prietenii sau la bowling