| sergiu2525 a întrebat:

Voi ce faceti in timp ce vedeti un film horror si dupa aia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu mananc la un film dar nu de frica ci de plictiseala, la ce filme cu buget suupeeer redus se mai fac zilelea astea ar trebui sa se introduca un nou gen de filme si anume: plictisitoare. N-am sa uit vreodata panarama de film "horror" Bled si mai este unul cu un iepure impaiat si se vedeau firele cu care-l trageau cand "mergea" si chipurile ar fi avut un virus si pe cine musca devine zombi sad chiar sperie pe cineva? ce producatori sau ce varsta au producatorii de azi, 6 ani?!?! ...de ce se fac atatea filme proaste si fara sens eu nu inteleg, "Friday The 13th" este ultimul horror decent pe care l-am vazut.

18 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Ma uit si atat...nu fac nimic special...nu imi e frica... uneori mai si rad.laughing

| inna a răspuns:

Mananc, trebuie sa rontzai ceva astfel mi-e frica mai rau laughing.

cami
| cami a răspuns:

Eu niciodata nu pot sa vad un film horror noaptea.il in timpul piblicitatii ziua, zic "ce sa mai, diseara la 23:00 il vad.si cand `colo oh go on.Nu pot. ma gemuiesc toata in patura, stau cu sufletul la gura, si cand zbiara ala... "BAU".aoleu...worried love struck straight face.stii cum imi bate inima?! nu mai stiu unde sa ma ascund...fiindca visez filmul in sine...monstri, sange, etc.
Nu, mai bine nuuuu! worried

| borsec a răspuns:

Ma ascund dupa pat.

| Shery a răspuns:

Eu nu ma uit la horroruri decat cu prietenele ca sa facem pe noi de frica impreuna (macar nu ma fac de ras singura laughing )
sau cu eventualul prieten ca sa ma tine in brate si sa ma protejeze... dar de obicei el dardaie mai rau ca mine laughingrolling on the floor

| Diva a răspuns:

Rad

| lia a răspuns:

In timpul filmului horror beau...si dupa merg la toilett big grin

prfml
| prfml a răspuns:

Daca filmul este bun cu adrenalina la maxim in timp ce il vad sunt extrem de atent, sa nu pierd nici o faza incat nici macar o tigara nu fumez. Dupe ce se termina fumez vreo 3 tigari si comentez filmul in cazul in care l-am vazut cu cineva.

| Orannginna a răspuns:

Nu prea ma uit la horror-uri dar cand vizionez filme de obicei rontai ceva. Mananc. Altceva nu vad ce as putea face. tongue

| Cryss a răspuns:

Pai mananc ceva laughing, exceptie filmele mai sadice unde cam imi piere pofta happy... si pe urma este cand ma mai apuca frica seara cand imi amintesc scenelaughing blushing. Insa, si asa tot imi plac big grin.
Totusi, e mai linistitor sa te uiti cu inca o persoana happy.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Stau relaxata..si dupa..mai bag unul.

| Crisu_8081 a răspuns:

Mananc...si apoi ma duc la baie...big grin

| Kyky a răspuns:

In timpul filmului stau si astept sa vad ce urmeaza. De multe ori sunt faze care sunt amuzante si rad. Dupa film, ori ies in oras, ori ma pun sa dorm (in cazul in care ma uit singura la film)hee hee

| moonY a răspuns:

Rad

| ladyx a răspuns:

Maninc si eu))asa filmul pare a fi mai interesant)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Horror? In timpul filmului ma tin de gagica, in timp ce dirdii de frica. Dupa film ma cuibaresc linga ea sa ma apere de monstrii care misuna pe la geam rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu obisnuiesc sa ma uit la filme horror pentru ca dupa aceea aud tot felul de sunete, si nu pot sa dorm din cauza lor. M-am uitat in trecut si am ramas marcat vreo 2 zile.Mai ales noaptea nu prea e recomandat un film horror.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, de obicei.trebuie sa am ceva in brate laughing sau ceva sa imi acopar fata laughing