| danets_8403 a întrebat:

Voi ce posturi de radio mai ascultati? Eu ascult dimineata 21 iar la drum Europa FM. Voi?

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Radoi 21

11 răspunsuri:
| elena a răspuns:

RadioHit ai auzit de el? Ia si'asculta...

| elena a răspuns:

Ia'si'Asculta RadioHit 94.9 FM

Shin
| Shin a răspuns:

Radio Zu dimineata in masina spre serviciu happy
Shin

auran
| auran a răspuns:

Gold FM Romania

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Radio Guerilla!

| Elly4all a răspuns:

Buna, categorik radio 21 sunt multe concursuri tari si premii si mai tari sa nu mai spun de muzica imi place mult mama a mai si castigat acolohee hee am castigat si eu de 1 iuniehee hee scuze ca ti-am dat prea multe detalii despre mine nu vreau sa zici ca ma laudlaughinghee hee happy3
ByehappyElly

| JustMeFlory a răspuns:

Ascult numai VIBE FM! si in acest moment la fel!big grin

| endofstory a răspuns:

Zu

| Irina a răspuns:

Kiss, Vibe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Danets! Sincer nu prea ascult la radio pentru ca nu prea am timp dar cu siguranta postul meu preferat este Radio ZU.

| elsa_9749 a răspuns:

Vibe fm...