| lylo a întrebat:

Voi ce posturi de radio ascultati? Dar de ce le ascultati? cel care ma ajuta are funditaaaaa :X:X

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Kiss fm, cred ca e cel mai bun post de radio, cu muzica buna, informatii si glume pe masura

| DennyxD a răspuns:

Kiss fm, radio zu, pro fm
dar mai ales kisslove struck e cel mai tarehappy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radio Zu.Au bagat un set de bancuri in care lumea zice culmi, are muzica foarte buna siiti mai dau si concursuri la care castigi bani.

| masaintrebari a răspuns:

Eu ascult RADIO CUIBUL LUPILOR ALBI cel mai greu de ascultat http://radiocuibul.ucoz.site/

| Laurentiu18 a răspuns:

RADIOZU e cel mai marfa post de radio...baga cele mai faine melodii