| SilanceWhite a întrebat:

Voi ce role ati alege? Oxelo sau Head? Care sunt mai bune?

5 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Oxelo rulez:X sunt cele mai bune role, sunt si dragutse :p

| Patry a răspuns:

Eu zic ca Oxelo!

| Linda100 a răspuns:

Oxelo!

| BuBu_3625 a răspuns:

Oxelo,iti spun si de ce, deoarece Head majoritatea sunt din plastic si rotile se rup repede, dar Oxelo te tin pana la 5-6 ani si sunt si dic silicon!kiss

| Razvanici_Razvan_1979 a răspuns:

Oxelo pana in 300,,, 330 roni sunt mai bune decat head,,,, dupa acest nivel head da clasa prin calitatea materialelor, design, anduranta, totusi cei de la head sunt renumiti pentru produsele lor"sportive"...incepand de la rachete de tenis si pana la schiuri,,, etc,,, aceasta este parerea mea,,,