| KenVyQ a întrebat:

Voi ce superputere ati dori? Eu zborul sau calatoria in spatiu si timp big grin

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Invizibil, asa pot sa le dau o lectie celor care nu stiu sa respecte oamenii de rand si nesimtitelor.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Mereu mi-am dorit să pot opri timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa am: Invizibilitate, puterea de a citi ganduri, teleportare, puterea de a opri timpul, superviteza, puterea de a calatori in timp si superinteligenta.

| Deliadelias a răspuns:

Sa pot auzi ce gandesc altii, asa nimeni nu m-ar mai minti si as ti ce gandesc intr-adevar.

| NicoTery a răspuns:

Sa intru in filme sa rezolv situatia complicata sau teleportarea.

| Ela_Miha_1986 a răspuns:

Eu puterea de a schimba totul in aur laughing

| adrian3333 a răspuns:

As dori sa fiu magician bun si o sa pot face tot ce ati scris voi

| AlbertPopescu a răspuns:

Zbor si teleportare. tongue

| douazeci a răspuns:

Zbor, teleportare si superinteligenta.

| Tornadophlex a răspuns:

Eu as dori sa fiu invizibil