Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce superputere ti-ai dori sa aiba cel mai bun prieten al tau?

77 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Puterea să mă suporte.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Puterea de a calma durerea sufletească!
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Puterea de a intelege toate motivatiile posibile ale oricarei reactii si de a o recunoaste pe cea mai probabila intr-un context anume.

| mona a răspuns:

Puterea sa vindece toate bolile posibile

| Narcis2007 a răspuns:

Puterea de a indeplini dorinte

| Hydrangeaceae a răspuns:

Puterea de a-mi fi întotdeauna cel mai bun prieten, indiferent de situaţiile care apar, se schimbă, indiferent de persoanele noi care apar în prezenţa noastră.

| Musique a răspuns:

Deja mă face să zâmbesc atunci când ceva mă doare.
E destul pentru mine.

| Liviu a răspuns:

As dori ceva aparent banal dupa care tanjesc mai mereu.
Mi-ar place sa aiba o putere sa daruiasca 'adrenalina la maxim' ceva genul... "saltul cu parasuta' aceea adrenalina, intre viata si moarte, acel sentiment de a fi... 'high' (fara sa prizezi ceva).

| OnuOnulică a răspuns:

Și dacă nu avem prietenii? sad

| Sn4k3 a răspuns:

Puterea de a imi face temele laughing si de a fi ce vrea el sa fie.

| sublime89 a răspuns:

Puterea de a-mi putea fi cel mai bun prieten.

| PedoBarbie a răspuns:

Aş vrea să am eu o superputere şi nu prietenul cel mai bun oricât de bun ar fi.

| LTAA a răspuns:

Teleportarea către cea mai apropiată șaormerie.

| Xtadelo a răspuns:

Sa faca bani.

| Latinmoon a răspuns:

Puterea de a ma face mereu sa ma simt speciala. puppy dog eyes

| Naяutσ a răspuns:

Sa fie destept, ca sa ma ajute si pe mine la teme

| Ibrahimovic a răspuns:

Sa citeasca gandurile oricui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca superputerea de a fi SINCER in TOTALITATE cu mine! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie invizibil sau sa indeplineasca dorinte happy. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aiba un job! e suficient.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un buisiness sa fie ingerul meu, sa fie aici sa ii pese si sa asculte ce imi doresc si ce am facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am asa ceva :'(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stie sa ma conduca cu viteza luminii spre o lume frumoasa mai buna atunci cand ceva nu e in regula

| gingergirl1 a răspuns:

Cititul gandurilor laughing [dar nu si ale mele]hee hee

| Happyjump a răspuns:

Sa îndeplinească dorințe

| CosminC86 a răspuns:

Puterea sa faca din Romania o tara de nivelul Germaniei.

| zahy a răspuns:

Il las sa decida ii zic sa inchida ochi si sa se gandeasca in gand la ce super putere ar vrea sa am eu, iar eu ii voi da.

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Toate... laughing

| Aimee33 a răspuns:

Sa ma salveze tot timpul de la necazuri si sa-mi fie loial.

| Naяutσ a răspuns (pentru Aimee33):

Tu ai nevoie de o Lessie

| TempestUV a răspuns:

Puterea de a se transforma intr-o pisicalaughing

| TPU.ro explică (pentru TempestUV):

laughing ce putere minunata! Vrem si noi sa ne trecem pe lista de asteptare pentru asta.

Alexandra - TPU