| CreepyCrow a întrebat:

Voi credeti zvonul cum ca facebook se inchide in noiembriethinking
Era acolo un eveniment `Nu vrem inchiderea facebook-ului!`. stiti ceva de asta straight face?

15 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Am auzit si eu asta. Dar inca nu se stie sigur daca facebook-ul se va inchide.

| WyndFTW a răspuns:

90% din populatia Romaniei cred ca ar murii sau ar devenii Emo daca facebook s-ar inchide. Fi unul dintre cei 10% fara probleme cu capu big grin.

| CreepyCrow explică:

@trandafir si eu la felcrying

| Ziiziii a răspuns:

Daca se inchede eu cred ca mor

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei233 a răspuns:

Nu cred, dar as vrea din tot sufletul sa se inchida.

| Daygum a răspuns:

Nu se inchide. De la un timp se fac numai evenimente fara rost, pentru a pacali lumea sau sa adune cat mai multe like-uri.

| Lussy2 a răspuns:

Da se spunea ca se inchide facebookul nu vrem cine stie s-ar putea dar de ce?

| Des13 a răspuns:

* e pus la misto (ai si tu niste prieteni glumeti cred in lista) sau poate e vreo petitie (adolescentii petrec prea mult timp pe facebook, a devenit o obsesie pentru ei. bla. bla. bla.)
** sunt investiti prea multi bani in facebook ca sa fie inchis asa devreme, va ramane mult timp, poate doar google+ ii va ameninta suprematia laughing

| Dya_2147 a răspuns:

Am auzit si eu la radio. Niste hack-eri cica vor sa sparga facebookul pentru ca ei cred ca violeaza intimitatea persoanei, sau asa ceva... Pe 5 noiembrie se presupune a se intampla chestia asta. Eu una, sincer nu cred.

| Uraniu a răspuns:

Din cate am auzit la televizor cei de la Facebook vindeau datele personale ale utilizatorilor catre guvernul SUA...

| MuñequitaLoka a răspuns:

laughing nu se inchide. atata timp cat se face bani din el. nu se va inchide

| cata1din2balcani3 a răspuns:

Este doar o prostie! ce s-ar face lumea fara facebook?

| cata1din2balcani3 a răspuns:

Chiar si eu am facut un eveniment de asta!