| mermadia a întrebat:

Voi cum v-ati aranja camera?happy

Răspuns Câştigător
| M_5636 a răspuns:

Depinde de buget... daca as avea bani multi m-as uita prin reviste si mas inspira... dar daca bugetul nu imi permite prea multe cat mai draguta si comodabig grin

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa fie ceva simplu, sa nu fie prea multe ca sa fie spatiu destul. Un pat, o masa, un singur dulap pentru haine.

daniela
| daniela a răspuns:

Simplu, clasic si cochet

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mi'aş lăsa mobila, patul şi biroul aşa cum sunt.pe perete aş vrea să pictez ceva aşa mai mare, un portret sau ceva. iar pe restul peretelui sa pun măşti(îmi plac la nebunie)... iar la dulap aş scoate nişte rafturi încât să'mi rămână doar unul mare şi aş pune lumănări cu suport ş cutiuţe şi tot felul de chestii... aşa visez eu să'mi fie camera. şi într'o zi trebuie sa mă apuc de treabă

| Elena1234456 a răspuns:

Simplu, comfortabil, comod, cu mult bun gust si mult albastru :X.

| Leea1234 a răspuns:

Modern, cu putina mobila, sa-mi fie mai usor la facut curat!

| Spintecatorul a răspuns:

@Gabriela, dormitorul tau seamana cu o bucatarie laughing.

| GiuliaTamas a răspuns:

Asa cum o am deja am portretele mele pe pereti un pat de o persoana in mijloc am o masuta de ceai hai amu ca mor de somn si n-am chef sa iti scriu laughing

| Cryssy a răspuns:

Cumva sa imi placa si sa ma simt bine.hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| BuLLetBtwin a răspuns:

Am sertare pentru toate, mult loc in camera si mobila este moderna.

| criss:) a răspuns:

As face-o albastra la culoare cu tema'marea'...as picta valuri si o luna pe pereti, patul ar fi rotund, sa am un raft pe care sa pun sticlute cu nisip ca si un bar, o masa de sticla cu un sertarel in care sa pun scoicihappy...stiu,poate prea multa imaginatie, recunosc, sunt cam ciudatawhistling

| madycoco a răspuns:

In culori deschise si cu mult stil, putina mobila... exact strictul necesar de mobila si foarte modern.

| Pisiii :x a răspuns:

Gabriela... nu suntem in paradis! laughing
Daca casa ta e asa eu ma arunc din avionwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi să-mi descriu camera: o usă, o fereastră (cu ușă, la balcon), o canapea (pe care dorm, se întinde), un dulap (pentru haine) și un birou. Ah, să nu uit, și un covor micuț, de design. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur. ceva in combinatie cu verde si alb love struck (ma linistesc culorile astea love struck ) si tot legat de mov si alb mobila, covorul perdeaua love struck tot in combinatiile alb si verde love struck

sau

ceva in gen oceanic love struck cu albastru deschis love struck

| psihox a răspuns:

Stil roken-rolle. Asta-i de asteptat.

| zuzi a răspuns:

De obicei folosesc culori derivate din culoarea soarelui( galben, portocaliu, rosu) si in general culori vii.

| catalina_2374 a răspuns:

Pe gustul meu